Pokaż się swoim klientom!

Pozycjonowanie stron i seo

Daj się znaleźć swoim klientom

Daj się znaleźć swoim klientom

Nawet najlepiej zakodowana i najpiękniejsza strona internetowa nie sprawi, że klienci od razu znajdą Twoja firmę w internecie. Aby dotrzeć do swojej grupy docelowej trzeba dostosować witrynę do wymagać wyszukiwarki. I właśnie tutaj z pomocą przychodzą działania związane z pozycjonowaniem wirtyny. W końcu każda firma chce, żeby jej strona pojawiała się w pierwszych wynikach wyszukiwarki Google! 

Poznaj korzyści z pozycjonowania witryny

Większa
Widoczność w internecie
Klienci częściej odnajdują Twoją stronę podczas poszukiwań w Internecie. Witryna wyświetla się na pierwszych stronach Google. 
Wyższa
Konkurencyjność na rynku
Poznasz działania, które pomogą Ci stać się konkurencyjnym w swojej branży.
Mniejsze
Koszty reklam PPC
Mniejsze inwestycje w płatne kampanie reklamowe. Obniżenie kosztów pozyskania klientów w dłuższej perspektywie.
Długotermionowe
Efekty i stabilność witryny
Gdy strona osiągnie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, utrzymanie ich wymaga stałej pracy, ale daje możliwość ciągłego przyciągania nowych odwiedzających.
Lepsza
Jakość ruchu na stronie
Wyświetlanie witryny na konkretne słowa kluczowe, co skutkuje większym zainteresowaniem ofertą i większą ilością leadów.
Nieograniczona ilość
Fraz kluczowych
Nieustanna rozbudowa strony internetowej nie tylko na główne słowa kluczowe, ale też na frazyz. długiego ogona.

Pozycjonowanie stron internetowych krok po kroku

Zrób to razem z nami!
Pozycjonowanie i SEO
kampanie reklamowe
01
Audyt strony i analiza konkurencji

Audyt strony obejmuje ocenę techniczną, taką jak szybkość ładowania, czytelność kodu oraz analizę struktury linków. Ponadto, analiza konkurencji pozwala zrozumieć, jakie strategie stosują inne firmy w branży i jakie słowa kluczowe są najbardziej konkurencyjne. Na podstawie tych informacji opracowujemy plan działania dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta i warunków rynkowych.

02
Strategia SEO

Na podstawie wyników audytu strony i analizy konkurencji, tworzymy spersonalizowaną strategię SEO. W ramach strategii określamy cele, wybieramy najbardziej efektywne słowa kluczowe, opracowujemy plany optymalizacji technicznej i treściowej oraz ustalamy działania na rzecz budowania linków. Strategia SEO powinna być elastyczna i dostosowywana do zmieniających się warunków rynkowych oraz algorytmów wyszukiwarek.

03
Link building i optymalizacja treści

W kolejnym kroku wdrażamy linkbuilding oraz optymalizujemy treści. Linkbuilding polega na zdobywaniu linków prowadzących do strony klienta z innych, wartościowych witryn. Optymalizacja treści to między innymi dostosowanie słów kluczowych, poprawa czytelności tekstu dla użytkowników oraz optymalizację elementów takich jak tytuły, nagłówki i meta opisy. To wszystko przekłada się na wyższe pozycje w wyszukiwarce i większą widoczność online.

Co zyskujesz podejmując współpracę właśnie z nami?

Co zyskujesz podejmując współpracę właśnie z nami?
Jasne zasady współpracy zgodnie z przyjętą strategią
Współpraca SEO z pozostałymi działaniami reklamowymi
Copywriting dostosowany do branży 
Zaawansowana analityka internetowa
Nieograniczone pozycjonowanie słów kluczowych
Przejrzyste statystyki i codzienny monitoring fraz
Rozbudowa i pozycjonowanie wizytówki Google Maps
Na efekty działań SEO nie musisz wcale czekać latami. Odpowiedni dobór strategii i prawidłowy audyt pozwalają na zwiększenie ruchu już w pierwszy 2 miesiącach działań. 

Kompleksowe działania marketingu online

Kompleksowe działania marketingu online

Aby skutecznie docierać do klientów i budować pozycję firmy w internecie potrzeba kompleksowych działań. Dlatego najszybsze i najlepsze efekty daje łączenie kilku kanałów. Poprzez optymalizację strony pod kątem SEO, kampanie reklamowe umożliwiają szybkie dotarcie do docelowej grupy odbiorców, natomiast aktywność na platformach społecznościowych pozwala na budowanie zaangażowania i lojalności klientów. Dzięki spójnej strategii marketingowej, firma może efektywnie zwiększać widoczność, generować ruch na stronie oraz budować silną relację z klientami, co przekłada się na wzrost sprzedaży i osiągnięcie sukcesu biznesowego.


01
Pozycjonowanie stron (SEO)
02
Kampanie reklamowe online 
(Platformy reklamowe Google, Meta, LinkedIn, TikTok)
03
Działania 
w Social Media 
(Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok)

Wyprzedź swoją konkurencję!

Lorem lorem lorem
Konsultacja z ekspertem
Audyt SEO i strony www
Indywidualna oferta i strategia działań
Bezpłatna konsultacja

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty:
+48 793 571 945
Contact Form Demo
Bezpłatna konsultacja phone-handsetcrossmenuchevron-down