Pokaż się swoim klientom!

Kampanie reklamowe

Czy reklama w internecie musi być skomplikowana?

Reklama online
Istnieje wiele platform reklamowych, które możesz wykorzystać w swojej firmie. Reklama w wyszukiwarce Google, Kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie, TikToku czy LinkedIn. Każda z tych platform oferuje różne cele reklamowe i sposoby dotarcia do klienta. Czy musisz znać wszystkie i korzystać z każdej opcji? Absolutnie nie! Kluczem do szybkich efektów jest wybór tych najważniejszych i dotarcie w miejsca, gdzi efaktycznie znajdują się Twoi klienci!
Każdy biznes ma swoje indywidualne potrzeby i właśnie od tego jesteśmy my! Dobieramy najlepsze kanały reklamowe, które sprawdzą się w Twojej firmie! Zazwyczaj już 3 kampanie reklamowe są w stanie stworzyć nam spójny lejek sprzedażowy, który przeprowadzi grupę odbiorców przed odpowiednią ścieżkę, a ostatecznie zamieni potencjalnych zainteresowanych w... klientów i leady!
Dobrze ułożone działania reklamowe sprawiają, że reklamy napędzają się wzajemnie i współpracują ze sobą osiągając wspólne cele!

Nowi klienci

na wyciągnięcie ręki

90%

użytkowników internetu korzysta codziennie z wyszukiwarki Google

Reklamy
w Google Ads

Dotarcie do klienta, który już aktywnie szuka i jest zdecydowany
Wyszukiwarka Google, Linki sponsorowane, Sieć YouTube, Kampania display
Bezpośrednie dotarcie do klientów konkurencji 
Długotrwałe efekty i leady wysokiej jakości
Reklama, która odpowiada na zapytania użytkowników, szukających produktów lub usług Twojej firmy.

Reklamy
w Social Media

Reklama, która buduje potrzebę i dociera do potencjalnej grupy zainteresowanych klientów
Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn
Precyzyjne targetowanie klientów, do których chcesz dotrzeć
Nieskończone możliwości profilowania klientów, między innymi poprzez lokalizację, zainteresowania, zachowania konsumenckie, wiek, czy stanowisko pracy.
Budżety reklamowe niezależne od konkurencji na rynku

Jak Google Ads może pomóc Twojej firmie?

Poznaj najpopularniejsze kampanie, które pomogą Ci w pozyskaniu nowych klientów i rozwoju biznesu
Jak Gogole Ads może pomóc Twojej firmie?
Kampania w wyszukiwarce / linki sponsorowane
Pierwsze wyniki w wyszukiwarce Google, to jedno z najlepszych miejsc, gdzie możesz pokazać się swoim klientom! Jest to najpopularniejsza reklama platformy Google Ads, która oferuje możliwość pokazania głównych korzyści i stworzyć unikatową ofertę na tle innych.
Kampania w sieci YouTube
Jeżeli tworzysz treści video, to kampania w sieci YouTube będzie świetnym wyborem. Jej możliwości są bardzo szerokie a nadal jest ona stosunkowo tania. W tym przypadku płacimy za obejrzenie materiału video, a kwoty wahają się w okolicach kilku groszy. Do dyspozycji mamy takie kampanie, jak:
- kampania In-Stream, którą możemy pominąć po 5 sekundach
- kampanię Out-Stream: wyświetlaną tylko na urządzeniach mobilnych
- kampanię Bumper: niemożliwą do pominięcia, trwającą 6 sekund
Kampanie produktowe dla e-commerce / Merchant Center
Google wypromuje konkretne produkty, kategorie lub cały asortyment w wyszukiwarce. Każdy z produktów będzie wyświetlać się w formie graficznej, w towarzystwie ceny i odnośnika bezpośrednio do strony docelowej. Format reklamy, koło którego e-commerce nie może przejść obojętnie!
Remarketing
Wyjątkowa skuteczna forma reklamy pozwalająca na ponowne dotarcie do osób, które odwiedziły stronę www lub wykonały konkretne działania. Porzucony koszyk? Wyjście w trakcie płatności? Spokojnie - remarketing zachęci klientów odpowiednim komunikatem do powrotu i dokończenia transakcji. Jednak największą korzyścią remarketingu jest uwzględnienie osób, które odwiedziły strony konkurencji. To doskonały sposób na subtelną reklamę i dotarcie do zdecydowanych klientów.
Kampania display / discovery
Ten rodzaj reklam wyświetla się na innych stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych. Gigantyczną zaletą jest możliwość wyświetlania grafiki lub wideo. Taka forma reklamy to również alternatywa do wyświetlania reklamy klientom, którzy odwiedzili strony konkurencji. Reklama Display może uświadomić potencjalnych odbiorców o istnieniu Twojej usługi, czy produktu.
Promocja aplikacji mobilnej
Rynek aplikacji mobilnych rośnie z dnia na dzień! Kiedy posiadasz aplikację, możesz wypromować ją dzięki Google Ads zarówno pod kątem iOS, jak i Androida. Jeśli aplikacja jest zbliżona tematycznie do innej, skonfigurujemy kampanię w taki sposób, by Twoja aplikacja była promowana jako alternatywny wybór!
Kampania bez przepalania budżetu, dzięki zaawansowanej analityce Google Analytics 4

Poznaj specyfikę reklam w Social Mediach!

Poznaj najpopularniejsze cele reklamowe, które pomogą Ci w pozyskaniu nowych klientów i rozwoju biznesu
Reklama w Social Mediach

POZYSKIWANIE LEADÓW

Pozyskaj kontakty do potencjalnych klientów, skontaktuj się z nimi i zwiększ zyski

Promocja postów

Zwiększ zasięgi swoich treści, dziel się wiedzą i angażuj obserwujących do interakcji z firmą.

NOWE

SEGMENTY KLIENTÓW I GRUPY ODBIORCÓW

Sklep internetowy

Pokaż swoje produkty i kolekcje, docieraj do klientów i zwiększaj swoją sprzedaż!

budowa marki i rozpoznawalność

Odbiorcy w końcu Cię zauważą, a firma wyróżni się na tle konkurencji.

GENEROWANIE RUCHU NA STRONĘ WWW

Kierowanie klientów na bloga, zakładki ofertowe i inne miejsca na Twojej witrynie!

Zobacz, jak może wyglądać Twoja reklama!

Co zyskujesz podejmując współpracę właśnie z nami?

Konfiguracja analityki i niezbędnych narzędzi
SOCIAL MEDIA: 
Pixel pozwala śledzić ruch użytkowników i analizuje zebrane dane pod kątem zainteresowań, podjętych działań i tego, w jaki sposób wchodzą w interakcję z Twoją marką. Niestety, większość firm albo bagatelizuje ten czynnik, albo implementuje Pixel w niewłaściwy sposób.  
GOOGLE ADS:
Konfiguracja analityki w GA4, GTM oraz połączenie tych narzędzi ze sobą może przyprawić o zawrót głowy. Właśnie dlatego zrobimy to dla Ciebie na początku naszej współpracy, aby każde narzędzie Google grało na Twoją korzyść! Uzyskasz także dostęp do danych, które w marketingu są na wagę złota.
Pakiet grafik reklamowych
Przygotujemy cały zestaw grafik i kreacji reklamowych, dzięki którym przyciągniesz uwagę swoich klientów. Dobra reklama pozwoli Ci być o krok przed Twoją konkurencją - nawet w najbardziej wymagającej branży! Wizualne aspekty reklamy w social media są często pomijane na rzecz targetowania, a zaangażowanie grafika może kosztować krocie. Z nami nie musisz się o to martwić, stworzymy grafikę w taki sposób, aby reklamy przynosiły rezultaty w najkrótszym możliwym czasie.
Copywriting 
Tworzymy skuteczne teksty reklam, które zachęcają już od pierwszego zdania. Nie bez powodu te najbardziej przewrotne i chwytliwe reklamy pozostają w pamięci, podczas gdy cała reszta przekazu reklamowego staje się niczym więcej, jak szumem informacyjnym. Wykorzystujemy wiedzę z zakresu psychologii reklamy, aby tworzyć perswazyjne, angażujące i skuteczne teksty dla naszych klientów.
Najnowszy update
Bez przerwy śledzimy trendy, aktualizacje i nowinki ze świata social mediów. Każda platforma zmienia się z dnia na dzień, a nadążenie za tym może przyprawić o zawrót głowy! Spokojnie, trzymamy rękę na pulsie i reagujemy, kiedy Facebook lub Instagram dokonuje zmian. Nasze kampanie reklamowe są gotowe na zmiany jeszcze zanim zostaną one oficjalnie wprowadzone. Jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami Facebooka, dzięki czemu otrzymujemy informacje z pierwszej ręki z odpowiednim wyprzedzeniem.
Targetowanie reklam na podstawie danych, które zostawiają użytkownicy
Poznajmy się i porozmawiajmy!
Doradzimy, podpowiemy i ukierunkujemy Twoje działania.
Ocenimy sytuację i przekażemy Ci nasze najlepsze rekomendację dla Twojej firmy.
Bezpłatna konsultacja
Bezpłatna konsultacja crossmenuchevron-down