Kilka słów o nas

Kilak słów o nas
Firma AdVisor to 2-osobowy zespół freelancerski. Nasze działania kierujemy w szczególności do małych i średnich firm oraz start-upów, dla których zatrudnienie etatowego pracownika i wyszkolenie go mija się z celem. Z drugiej strony wiemy, że działania typowej agencji marketingowej często są droższe niż same budżety reklamowe.

My z kolei pracując jako freelancerzy szkolimy się we własnym zakresie, dzięki czemu klienci otrzymują zawsze najlepszą jakość usług w oparciu o aktualne zmiany w marketingu online a także mają z nami bezpośredni kontakt bez udziału Account Managera.W codziennej pracy cenimy sobie proste i eleganckie rozwiązania - nie jesteśmy zwolennikami kombinowania na siłę i zasypywania klientów skomplikowanymi raportami. Ideą naszej działalności nie jest i nigdy nie będzie taśmowe wypuszczanie działań, bez wcześniejszej strategii i założeń. Jesteśmy pasjonatami naszej pracy, dlatego też chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie działamy na zasadzie minimalnej realizacji punktów z umowy - zapewniamy elastyczne podejście i doradztwo marketingowe na wszystkich etapach realizacji usługi. Jeżeli potrzebujesz porozmawiać o firmowych dylematach - służymy pomocą!

Holistyczne podejście do marketingu

Wchodząc w świat marketingu bardzo szybko można przekonać się, że wystarczy jeden niedziałający element, żeby nawet najlepsi specjaliści nie dali rady dowieźć wyników. Błędy na stronie internetowej, wpadka wizerunkowa firmy, którą wujek Google dalej pamięta, silna konkurencja, albo słaba obsługa klienta… możemy to wymieniać bez końca, ale prawda jest taka, że bardzo dużo firm ma swoje słabe punkty.

Dlaczego o tym piszemy?
Zanim zaczniemy obmyślać Twoją strategię i tworzyć sieci kampanii online i skomplikowane lejki przyjrzymy się całemu procesowi sprzedaży i dotychczasowym działaniom marketingowym. Naszą misją nie jest tylko postawienie kampanii i modlitwy o to, żeby cała reszta jednak była w porządku. Mały audyt przed wydaniem budżetu reklamowego w końcu nikomu nie zaszkodził, prawda?

Audyt marketingowy

Na początku współpracy sprawdzamy cały model biznesowy i dotychczasowe działania. Dopiero na tej podstawie opracowujemy pełny audyt marketingowy w zakresie działań online. Dzięki tak opracowanej strategii wszystkie działania są zaplanowane i jasne dla obu stron.

Specjaliści w zasięgu ręki

Co to w ogóle znaczy? W końcu każda agencja marketingowa posiada swoich pracowników od „pobocznych tematów”.
My również wyrośliśmy z takich agencji i wiemy jedno - to nie ma prawa dobrze działać. Swoich freelancerów do współpracy dobieraliśmy przez długie lata - metodą prób i błędów zostali z nami tylko najlepsi.
W AdVisor nic nie dzieje się bez naszej wiedzy, a praca wszystkich polecanych freelancerów zawsze przechodzi naszą weryfikację. Plusem takich działań jest nie tylko fachowa opieka, ale też oszczędność. Nasi freelancerzy to nie etatowi pracownicy, a ludzie pełni pasji, którzy zaproponują najlepszą możliwą ofertę do Twojego budżetu.

Szybka pomoc i doradztwo

Przez klientów jesteśmy nazywani działem szybkiego reagowania. I to właśnie szybkość działania jest dla nas kluczowym aspektem marketingu. Czekanie na grafiki, kampanie, czy posty tygodniami nigdy nie służy firmie. Marketing dzieje się zazwyczaj tu i teraz i tak też trzeba go opracowywać. 

Jak wygląda współpraca z nami?

Sprawdź, jak krok po kroku wygląda początek współpracy i jakie etapy dzielą nas od postawienia kampanii online!
Jak wygląda współpraca z nami?
1

Oferta i audyt

Razem z Tobą przeprowadzamy audyt dotychczasowych działań marketingowych i wysyłamy ofertę cenową.
2

Umowa i dostępy

Podpisujemy umowę, a następnie wysyłamy Ci instrukcję w kwestii nadania wszystkich dostępów. Jeśli nie masz wszystkich narzędzi, zakładamy je dla Ciebie.
3

Narzędzia i drafty

Instalujemy i aktualizujemy wszystkie narzędzia potrzebne do pracy. Otrzymujesz pełny plan działania, drafty pierwszych tekstów reklamowych i propozycję grafik lub filmów.
4

Start prac

Kiedy mamy już to wszystko jesteśmy gotowi do startu! Rozpoczynamy kroki nie później niż 7 dni roboczych od podpisania umowy.
Potrzebujesz kreatywnych usług graficznych dla swojej firmy?
Skontaktuj sięz nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!
Zrób pierwszy krok
Bezpłatna konsultacja
crossmenuchevron-downcheckmark-circlecross-circle