Początek przygody w świecie online!

STRONY usługowe i sklepy internetowe

Dlaczego nasze witryny sprzedają?

Proces sprzedażowy
Dobra strona internetowa to nie tylko obrazy i teksty. Całość musi nieść indywidualny przekaz, być dopasowana do odbiorcy i spójna z działaniami firmy. Na dobrą stronę internetową składa się szereg elementów, które ułatwiają sprzedaż usług, a odpowiedni układ strony sprawia, że klient czuje się na niej dobrze i zostaje na dłużej! 
Konkurencyjny design
Dajemy gwarancję, że Twoja strona będzie inna niż wszystkie! Przy każdym projekcie myślimy nieszablonowo i wchodzimy w buty potencjalnego klienta odpowiadając na jego potrzeby. 
Responsynwość
Niezależnie od urządzenia strona zawsze wyświetla się prawidłowo, a treści przedstawiane są w czytelny i przejrzysty sposób.
Szeroki wybór możliwosci
Przedstawiamy różne możliwości wizualne i koncepcyjne witryny. Na koniec wspólnie decydujemy, która ścieżka będzie najlepsza i spójna z firmą.
Doradztwo i konsultacje
Strony to nie tylko teksty i zdjęcia - obecnie klienci wymagają czegoś więcej. Budujemy moduły, które się wyróżniają i sprawiają, że firma jest zapamiętana na długo.  
Bezpieczeństwo strony
Strony internetowe, które wypuszczamy w świat są w pełni zabezpieczone. Chronimy je przed złośliwym oprogramowaniem i atakami hakerskimi.
Opieka na każdym etapie
Prowadzimy Cię przez każdy etap wykonania witryny, konfigurujemy pocztę, pomagamy w zakupie serwera i domeny. Doradzamy w koncepcji marketingowo-sprzedażowej. 

Zobacz przykłady innych realizacji

Jak wygląda proces współpracy?

1. Brief i wycena

Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie szczegółowego briefu z klientem, aby zrozumieć jego oczekiwania, cele biznesowe oraz specyfikę branży. Na tej podstawie przygotowujemy wycenę oraz harmonogram pracy. Brief pozwala na klarowne określenie wymagań projektowych i uniknięcie ewentualnych nieporozumień w trakcie realizacji, czy na etapie projektu wizualnego.

2. Projekt graficzny i plan treści

Następnym etapem jest opracowanie projektu graficznego, rozplanowanie treści na stronie i określenie ścieżki klienta. Tworzymy design, który odzwierciedla markę, wartości i estetykę danej branży. Jednocześnie projektując layout strony, uwzgledniamy przejrzystość, intuicyjność nawigacji oraz odpowiednie umiejscowienie treści. Ważne jest także opracowanie strategii contentowej, czyli planu dotyczącego rodzaju, ilości i układu tekstów, grafik i multimediów na stronie.

3. Wdrożenie witryny

Po zaakceptowaniu projektu przez klienta, przystępujemy do etapu wdrożenia witryny. Polega to na przeniesieniu projektu graficznego na działającą stronę internetową, czyli kodowaniu i implementacji wszystkich elementów strony. Wdrożenie obejmuje także konfigurację systemu zarządzania treścią (CMS), który umożliwia klientowi samodzielne zarządzanie zawartością witryny.

4. Testy i support witryny

Po zakończeniu wdrożenia witryny przeprowadzamy szczegółowe testy, aby upewnić się, że wszystkie funkcje działają poprawnie, a strona jest dostosowana do różnych przeglądarek i urządzeń. Publikujemy stronę www i zapewniamy wsparcie techniczne w zakresie późniejszych kopii zapasowych i aktualizacji. Dzięki ciągłemu supportowi, klient może mieć pewność, że jego witryna działa sprawnie i efektywnie, co przyczynia się do sukcesu jego biznesu online.

Potrzebujesz strony internetowej, która się wyróżnia?
Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!
Zrób pierwszy krok

Najczęsciej zadawane pytania

Poznaj szczegóły współpracy w zakresie tworzenia stron www 
Sprawdź, czego potrzebujesz!
Ile kosztuje strona internetowa?
Cena standardowej strony internetowej zaczyna się już od 2500 zł/netto. Wzrost tej kwoty i jej maksymalna wysokość zależy od sposoby wdrożenia, ilości podstron i zakładek, użytych wtyczek, indywidualnie tworzonych rozwiązań itp.  
Jaki jest średni czas tworzenia strony internetowej
Czas realizacji głównie zależy od tego, jak szybko otrzymujemy uwagi oraz materiały od klienta. Zazwyczaj średni jest to okres od 3 tygodni do 6 tygodni.  
Czy stronę będzie można edytować?
Tak. Strony internetowe tworzymy w oparciu o elastyczne rozwiązania, które pozwalają na późniejsze dodawanie kolejnych zakładek, modułów, czy nawet funkcjonalności, które nie były pierwotnie przewidziane - np. sklep internetowy, czy platforma e-learningowa.
Czy strona www podlega gwarancji?
Tak. Dajemy 2 lata gwarancji na działanie strony internetowej, pod warunkiem, że nie zostaną na niej wykonywane rozbudowy i działania, o których nie będziemy poinformowani (np. nowe wty­czki) oraz wszelkie aktualizacje systemu i wtyczek będą wykonywane regularnie.
Nie znaczy to, że po 2 latach strona przestanie działać. 2 lata jest to natomiast okres, w którym jesteśmy dostępni ekspresowo do reagowania na jakiekolwiek błędy techniczne, jeśli się pojawią. 

Kto pracuje nad wykonaniem strony internetowej?
Tworzenie i publikacja strony internetowej to praca zespołowa. W naszym zespole znajdują się Web Developerzy, którzy odpowiadają za kod strony oraz jej prawidłowe wdrożenie. Grafik i marketing designer czuwają nad wizualną stroną projektu, ścieżkami klienta na stronie www oraz dopasowaniu witryny do przyszłych działań reklamowych na różnych platformach. Zespół SEO i copywriterzy dopasowują struktury strony do wyszukiwarki Google i tworzą treści dostosowane zarówno do klienta, jak i do wymagań technicznych. 
Zobacz wszystkie opinie
Strona opublikowana i co dalej?

Pozycjonowanie stron SEO

Nowa witryna, to dopiero początek przygody! Sprawdź, jak wyglądają dalsze działania marketingowe i jak docierać do klienta internetowego.
ZOBACZ WIĘCEJ
Bezpłatna konsultacja crossmenuchevron-downcheckmark-circle