Pokaż się swoim klientom!

Zaawansowane kampanie
i strategie reklamowe

Kampanie w Google Ads to przede wszystkim skuteczny sposób na dotarcie do osób, które mogą wyszukiwać danych usług w wyszukiwarce. Z łatwością sprowadzimy potencjalnych klientów na stronę www, którzy posłużyli się konkretnymi frazami. Po prostu pozwalasz się znaleźć w internecie łatwiej, niż Twoja konkurencja!
Odpowiednio skonfigurowana kampania w Google Ads odpowiada na konkretne słowa kluczowe. Użytkownicy już dobrze wiedzą, czego potrzebują. Teraz należy im tylko podsunąć Twój produkt lub usługę jako najlepszy wybór!

Daj się znaleźć klientom

Daj się znaleźć klientom
Każdego dnia Google odpowiada na miliony zapytań dziennie. Użytkownicy szukają tutaj… wszystkiego! Z pewnością przychodzą Ci do głowy słowa, którymi można wyszukać Twoją firmę w internecie. Pozostaje pytanie - na której pozycji się wyświetlisz? Wyniki wyszukiwania to zaledwie wierzchołek góry lodowej! Możesz wyświetlić się w Mapach Google, w zakładce produktowej, w sieci Display Network, a nawet na YouTube! Możliwości Google Ads są gigantycznie, czas wykorzystać je na Twoją korzyść!

Wierzymy w to, że znasz się na swojej branży. Teraz pokażmy to klientom w Google!

Nowi klienci

na wyciągnięcie ręki

90%

użytkowników internetu korzysta codziennie z wyszukiwarki Google

Jak Google Ads może pomóc Twojej firmie?

Poznaj najpopularniejsze kampanie, które pomogą Ci w pozyskaniu nowych klientów i rozwoju biznesu
Jak Gogole Ads może pomóc Twojej firmie?
Kampania w wyszukiwarce / linki sponsorowane
Pierwsze wyniki w wyszukiwarce Google, to jedno z najlepszych miejsc, gdzie możesz pokazać się swoim klientom! Jest to najpopularniejsza reklama platformy Google Ads, która oferuje możliwość pokazania głównych korzyści i stworzyć unikatową ofertę na tle innych.
Kampania w sieci YouTube
Jeżeli tworzysz treści video, to kampania w sieci YouTube będzie świetnym wyborem. Jej możliwości są bardzo szerokie a nadal jest ona stosunkowo tania. w tym przypadku płacimy za obejrzenie materiału video, a kwoty wahają się w okolicach kilku groszy. Do dyspozycji mamy takie kampanie, jak:
- kampania In-Stream, którą możemy pominąć po 5 sekundach
- kampanię Out-Stream: wyświetlaną tylko na urządzeniach mobilnych
- kampanię Bumper: niemożliwą do pominięcia, trwającą 6 sekund
Kampanie produktowe dla e-commerce / Merchant Center
Google wypromuje konkretne produkty, kategorie lub cały asortyment w wyszukiwarce. Każdy z produktów będzie wyświetlać się w formie graficznej, w towarzystwie ceny i odnośnika bezpośrednio do strony docelowej. Format reklamy, koło którego e-commerce nie może przejść obojętnie!
Remarketing
Wyjątkowa skuteczna forma reklamy pozwalająca na ponowne dotarcie do osób, które odwiedziły stronę www lub wykonały konkretne działania. Porzucony koszyk? Wyjście w trakcie płatności? Spokojnie - remarketing zachęci klientów odpowiednim komunikatem do powrotu i dokończenia transakcji. Jednak największą korzyścią remarketingu jest uwzględnienie osób, które odwiedziły strony konkurencji. To doskonały sposób na subtelną reklamę i dotarcie do zdecydowanych klientów.
Kampania display / discovery
Ten rodzaj reklam wyświetla się na innych stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych. Gigantyczną zaletą jest możliwość wyświetlania grafiki lub wideo. Taka forma reklamy stanowi doskonałe uzupełnienie głównych działań, a także prezentację produktu lub usługi, która nie jest często wyszukiwana w Google. Reklama Display może uświadomić potencjalnych odbiorców o istnieniu czegoś nowego!
Promocja aplikacji mobilnej
Rynek aplikacji mobilnych rośnie z dnia na dzień! Kiedy posiadasz aplikację, możesz wypromować ją dzięki Google Ads zarówno pod kątem iOS, jak i Androida. Jeśli aplikacja jest zbliżona tematycznie do innej, skonfigurujemy kampanię w taki sposób, by Twoja aplikacja była promowana jako alternatywny wybór!
Kampania be zprzepalania budżetu, dzięki zaawansowanej analityce Google Analytics 4
Chcesz poznać możliwości reklamy w Google dla Twojej firmy?
Skontaktuj sięz nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!
Zrób pierwszy krok

Co zyskujesz podejmując współpracę właśnie z nami?

Konfiguracja niezbednych narzędzi
Google Ads to zaledwie jedno z narzędzi, które wykorzystujemy podczas współpracy. Jesteśmy świadomi, że konfiguracja analityki w GA4, GTM oraz połączenie tych narzędzi ze sobą może przyprawić o zawrót głowy. Właśnie dlatego zrobimy to dla Ciebie na początku naszej współpracy, aby każde narzędzie Google grało na Twoją korzyść! Uzyskasz także dostęp do danych, które w marketingu są na wagę złota.
Regularna optymalizacja wyników
Stale nadzorujemy wszystkie działania i statystyki. Rozpoczęcie kampanii to mały ułamek naszej pracy. Kluczowe jest to, co wydarzy się potem! Każda kampania i reklama wymaga regularnej optymalizacji, aby obniżyć koszty i podnieść wskaźnik konwersji. Czuwamy nad Twoimi reklamami każdego dnia, a Ty zyskujesz pewność, że wszystko działa jak należy i zmierza w jeszcze lepszym kierunku.
Najnowszy update
Jesteśmy na bieżąco - zawsze! Śledzimy zmiany, aktualizacje i rozmawiamy z przedstawicielami Google. Dzięki temu jesteśmy zawsze na czasie z wiedzą i tym, co za moment zmieni się w reklamach! Dokonujemy zmian z wyprzedzeniem, abyś zawsze był o kilka kroków przed innymi reklamodawcami. Aby być na bieżąco z każdą aktualizacją narzędzi Google, trzeba poświęcić temu sporo czasu. Z chęcią ściągniemy to z Twojej głowy!
Fundamentem rentownych reklam w Google jest przemyślane i zaplanowane działanie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób przepala spore budżety reklamowe i nie uzyskuje żadnych rezultatów. Pozostawiając działania reklamowe w naszych rękach możesz być spokojny o swój budżet - poprowadzimy Twoje kampanie, aby uzyskać najlepszy możliwy stosunek wydatków do korzyści!
Bezpłatna konsultacja crossmenuchevron-down