Rozwijaj swoją markę!

Buduj swój biznes w oparciu
o video marketing na tiktoku

TikTok stał się w krótkim czasie jedną z najbardziej popularnych platform społecznościowych na świecie i ciągle rośnie w siłę! Ponadto użytkownicy spędzają tutaj znacznie więcej czasu, niż w innych social mediach, dzięki czemu TikTok jest niesamowicie potężnym, choć często niedocenianym medium reklamowym.
Długi czas zaangażowania użytkowników, różnorodne formaty reklamowe i niskie koszty reklamy sprawiają, że reklama na TikToku to świetny sposób na zwiększenie świadomości marki i dotarcie do nowej grupy klientów.

Kreatywne kampanie

WEDŁUG NAJNOWSZYCH TRENDÓW

Ponad
500 mln
użytkowników w aplikacji powyżej 25 roku życia w 2022 roku

Najskuteczniejszy
format reklamowy

Pionowe wideo stało się formatem, który dominuje w social media, przede wszystkim ze względu na powszechność urządzeń mobilnych. Jednak tu chodzi o coś więcej, niż tylko wymiar filmu. TikTok promuje ciekawy content, na który reagują użytkownicy. Dlatego niezależnie od wielkości kanału na TikToku, filmy mogą osiągnąć milionowe wyświetlenia. 

Content przygotowany z myślą o TikToku, może zostać z powodzeniem wykorzystanych na Instagram Reels, rolkach Facebooka oraz na YouTube Shorts. Wszystkie media próbują konkurować z TikTokiem, oferując świetne wyniki organiczne i reklamowe, dzięki czemu możesz wykorzystać jeden film w kilku miejscach. W zdecydowanej większości przypadków, TikTok jest główną aplikacją, z której użytkownicy korzystają w wolnym czasie. Jeśli dodamy do tego możliwości reklamowe, które oferuje aplikacja, to Twoja grupa odbiorców może niebawem drastycznie wzrosnąć!

Rodzaje reklam

Rodzaje reklam

In-feed ads

Format reklamowy pojawiający się w zakładce "Dla Ciebie", który powinien być jak najkrótszy. Zalecany czas klipu to 15 sekund. Odbiorcy mogą wchodzić w interakcję z taką reklamą - udostępniać, zostawiać serduszko, czy komentować.

Branded effects

TikTok umożliwia również tworzenie własnych filtrów, które mogą być wykorzystywane przez odbiorców. Dzięki temu w nieszablonowy sposób możesz wprowadzać w świat online nowy produkt lub promować dotychczasowe usługi. 

TopView

Format pojawiający się po uruchomieniu aplikacji. Czas trwania to od 5 do 60 sekund. Głównym celem formatu TopView jest przyciągnięcie uwagi i budowa wizerunku oraz rozpoznawalności.

Branded Hashtag Challenge

Ten format reklamy to budowa marki poprzez zabawę. Twórz viralowe materiały i zapraszaj do nich swoich obserwujących, organizując wszystko pod jednym #. 

Brand Takeover

Jeden z pełnoekranowych formatów, który gwarantuje nam widoczność reklamy w wybranej lokalizacji przez 24h. Możesz tu wykorzystać statyczną grafikę, animację lub klip. 

Kreacje reklamowe na TikToku

Sekret idealnego materiału video?

  • oryginalny pomysł
  • od 5-30 sekund
  • dopasowany do trendów
  • dynamiczny montaż
  • zapętlony watchtime
  • wykorzystanie trendów
Pixel TikToka pozwala na mierzenie zaangażowania i skuteczności reklam. W ten sposób możemy lepiej zrozumieć, jak odbiorcy postrzegają reklamę i co robią po jej obejrzeniu. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu, monitorujemy aktywność odbiorców po przejściu na stronę www, obserwujemy najbardziej skuteczne reklamy i możemy dokonać optymalizacji. Nie wiesz, jak się zabrać za implementację Pixela TikToka na swojej stronie www? Zrobimy to za Ciebie!

Twój TikTok od A do Z

Zrób to razem z nami!
Twój TikTok od A do Z
01
Plan i strategia

Pierwszy okres współpracy poświęcamy na to, by przygotować propozycje i zaplanować działania z wyprzedzeniem na kilka miesięcy.

02
Video i montaż

Przygotowujemy kreatywne scenariusze i montujemy materiały, które niebawem osiągną wysokie zasięgi.

03
Wyniki i reklama

Aktywujemy reklamy i analizujemy wyniki, aby na bieżąco podnosić jakość Twojego kanału na TikToku. W końcu zawsze może być lepiej!

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!
Chcesz poznać możliwości reklamowe TikToka dla Twojej branży?
A może potrzebujesz pomocy w montażu filmów i strategii? 
Zrób pierwszy krok
Bezpłatna konsultacja crossmenuchevron-down