Rozwijaj swoją markę

Skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie

Niemal każdy użytkownik internetu korzysta z social media - Twoi potencjalni klienci także. Pokaż im swoją markę! Odpowiednio skonfigurowana reklama pozwala dotrzeć do wyselekcjonowanych odbiorców, którzy będą zainteresowani tym, co oferujesz, jednocześnie NIE przepalając budżetu! Z naszą pomocą Twoje reklamy będą widoczne dla odpowiednich osób, uwzględniając ich zainteresowania, demografię oraz gotowość do podjęcia działania. Nieustannie analizujemy i optymalizujemy nasze kampanie, dzięki czemu jakość i ilość pozyskanych odbiorców idzie w parze.
My zajmujemy się strategią marketingową, a Ty możesz zająć się tym, w czym jesteś najlepszy!

Cele reklamowe

Cele reklamowe
Czy wiedziałeś o tym, że targetując daną grupę odbiorców na Facebooku i Instagramie, dotrzesz do zupełnie innych osób z grupy, wybierając różne cele reklamowe? Potencjalni klienci są kategoryzowani przez Facebooka - część z nich reaguje na filmy, część na grafikę, a jeszcze inni zareagują na stronę lub numer telefonu! Dobieramy cele tak, aby dotrzeć do Twojej grupy odbiorców, a nie zaledwie jej ułamka!

Lead ads

Pozyskaj kontakty do potencjalnych klientów, skontaktuj się z nimi i zwiększ zyski

Promocja postów

Zwiększ zasięgi swoich treści, dziel się wiedzą i angażuj obserwujących do interakcji z firmą.

Nowi klienci

na wyciągnięcie ręki

Sklep internetowy

Pokaż swoje produkty i kolekcje, docieraj do klientów i zwiększ swoją sprzedaż!

Buduj rozpoznawalność

Nieoceniona wartość rozpoznawalności dla Twojej firmy. Odbiorcy w końcu Cię zauważą!

Zwiększ liczbę obserwujących

Zwiększ stałe grono odbiorców i zbuduj społeczność osób związanych z branżą.
Chcesz poznać możliwości reklamy dla Twojej firmy?
Skontaktuj sięz nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!
Zrób pierwszy krok

Różnorodne kreacje reklamowe

Kreacje Reklamowe

Dobór grupy docelowej to zaledwie początek! Musimy jeszcze przyciągnąć jej uwagę… Dlatego tworzymy atrakcyjne wizualnie reklamy, które generują konwersje! W AdVisor wierzymy, że każdą branżę można przedstawić w ciekawy, kreatywny i przyciągający sposób! Nasz zespół przygotuje różnorodne kreacje reklamowe oraz chwytliwe teksty w taki sposób, by potencjalni klienci poczuli, że trafili w końcu na to, czego potrzebują!
Nieustannie testujemy, sprawdzamy i analizujemy to, na co Twoi odbiorcy najlepiej reagują. Pracujemy nad tym, by serwować odbiorcom najbardziej dopasowane treści, obniżać koszty reklam i zwiększać ich zaangażowanie. W końcu zawsze może być lepiej!
Zobacz więcej

Co zyskujesz podejmując współpracę właśnie z nami?

Konfiguracja Pixela Facebooka
Pixel pozwala śledzić ruch użytkowników i analizuje zebrane dane pod kątem zainteresowań, podjętych działań i tego, w jaki sposób wchodzą w interakcję z Twoją marką. Niestety, większość firm albo bagatelizuje ten czynnik, albo implementuje Pixel w niewłaściwy sposób. Po rozpoczęciu współpracy zrobimy to za Ciebie, aby Facebook i Instagram lepiej interpretował zachowania użytkowników na stronie www.
Pakiet grafik reklamowych
Przygotujemy cały zestaw grafik i kreacji reklamowych, dzięki którym przyciągniesz uwagę swoich klientów. Dobra reklama pozwoli Ci być o krok przed Twoją konkurencją - nawet w najbardziej wymagającej branży! Wizualne aspekty reklamy w social media są często pomijane na rzecz targetowania, a zaangażowanie grafika może kosztować krocie. Z nami nie musisz się o to martwić, stworzymy grafikę w taki sposób, aby reklamy przynosiły rezultaty w najkrótszym możliwym czasie.
Copywriting 
Tworzymy skuteczne teksty reklam, które zachęcają już od pierwszego zdania. Nie bez powodu te najbardziej przewrotne i chwytliwe reklamy pozostają w pamięci, podczas gdy cała reszta przekazu reklamowego staje się niczym więcej, jak szumem informacyjnym. Wykorzystujemy wiedzę z zakresu psychologii reklamy, aby tworzyć perswazyjne, angażujące i skuteczne teksty dla naszych klientów.
Najnowszy update
Bez przerwy śledzimy trendy, aktualizacje i nowinki ze świata social mediów. Każda platforma zmienia się z dnia na dzień, a nadążenie za tym może przyprawić o zawrót głowy! Spokojnie, trzymamy rękę na pulsie i reagujemy, kiedy Facebook lub Instagram dokonuje zmian. Nasze kampanie reklamowe są gotowe na zmiany jeszcze zanim zostaną one oficjalnie wprowadzone. Jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami Facebooka, dzięki czemu otrzymujemy informacje z pierwszej ręki z odpowiednim wyprzedzeniem.
Targetowanie reklam na podstawie danych, które zostawiają użytkownicy
Użytkownicy
2,8 miliarda
W ciągu miesiąca z serwisu Facebook i Instagram korzysta niema 3 miliardy użytkowników.
Targetowanie
Grup odbiorców
Grupy klientów dopasowane wg profilu lokalizacji, wieku, zachowań i szerokiej gamy zainteresowań.
Działania niestandardowe
Lookalike
Możliwość tworzenia indywidualnych grup odbiorców podobnych do naszych klientów
Bezpłatna konsultacja crossmenuchevron-down