Zbuduj wizerunek eksperta

social media w dobrych rękach!

Dla kogo?

Dla kogo?
Nie wiesz, jak stworzyć personę klienta i poprowadzić social media?
Chcesz prowadzić bloga? 
Nie wiesz, jak dopasować treści do wymagań Google?
Chcesz podnieść pozycję swojej strony w Google?
Treści zgodne z wymaganiami Google to również podstawa pozycji strony w wyszukiwarce. Im wyższa pozycja, tym większa szansa, ze klient do Ciebie trafi.

Sprawdź,
co możesz zyskać

Dobór odpowiednich kanałów

Świetny produkt potrzebuje równie dobrego contentu, aby Twoi odbiorcy o nim usłyszeli. Pozwól im się zauważyć i poznać szczegóły!

Analiza rynku

Jesteśmy na bieżąco z branżą i działaniami konkurencji. Realizujemy obraną strategię, ale nigdy nie zostajemy w tyle!

Publikacje

Regularne publikacje zgodnie z ustalonym na miesiąc w przód harmonogramem i tematyką postów / reels.

Tworzenie persony

Kto tak naprawdę jest Twoim klientem? Pomożemy Ci uzyskać odpowiedź na to pytanie i dopasujemy content do tych osób, które niebawem staną się użytkownikami Twojej strony.

Grafiki i teksty

Z nami nie musisz się martwić o grafikę, zdjęcia, czy teksty do postów - pełny pakiet jest już w cenie. A do tego dorzucamy głowy pełne pomysłów I rękę zawsze na pulsie!

Grupa odbiorców

Kiedy trafiasz do wszystkich, to trafiasz do nikogo. Brzmi znajomo? Dobierzemy grupę odbiorców Twoich treści w taki sposób, by trafiały precyzyjnie do Twoich klientów.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie obsługi Social Mediów? 
Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!
Zrób pierwszy krok
1

Twoje cele
Nasza strategia

Ty wyznaczasz cel, do którego chcesz dotrzeć. Jak tam dotrzemy? Pozwól nam zająć się wybraniem odpowiedniej drogi. Nasza droga to precyzyjnie skonstruowana strategia, która zawiera nie tylko kompleksowe plany awaryjne ale i alternatywne drogi!

2

Badanie rynku

Konkurencja i zainteresowanie klientów to najważniejsze kwestie zaraz obok produktu! Zanim przystąpimy do działania, sprawdzimy co i w jaki sposób można wykonać, aby wyróżnić się na tle innych i dotrzeć do odpowiednich osób. W końcu nie chodzi o to, by być “kolejną firmą z wielu”, a “jedyną firmą braną pod uwagę”!

3

Realizacja

Prawdziwa praca zaczyna się w tym momencie! Przygotowujemy cały content i wdrażamy harmonogram działania. Na tym etapie Twoje zaangażowanie jest śladowe, wszystko jest po naszej stronie. Prowadzimy działania, które przyniosą Ci długoterminowe korzyści marketingowe. Realizacja to maraton, a nie sprint!

Sprawdź, czego potrzebujesz!

Zobacz, jak możemy wspierać Twój biznes
Sprawdź, czego potrzebujesz!
Szczegółowa strategia
Prowadzenie profilu na Facebooku, Instagramie, czy TikToku, to czasochłonne zajęcie. Poza kreatywnymi pomysłami liczy się przecież jeszcze treść, grafika i zgodność z zasadami portali. A to wszystko trzeba jeszcze dopasować do naszych odbiorców. Dobrze poprowadzony fanpage to jeden z kluczy do sucesu Twojej firmy, dlatego zostaw to nam! 
Harmonogram publikacji
Regularne i spójne publikacje na mediach społecznościowych to podstawa. Dostosowujemy się do preferencji oraz aktywności naszej docelowej grupy odbiorców, aby dotrzeć do nich w optymalnych momentach, zwiększając tym samym interakcję i zaangażowanie w posty i relacje.

Koncepcja graficzna
Tworzymy spersonalizowane i przyciągające wzrok grafiki, które wyróżniają Twoją markę na tle konkurencji. Dbamy o spójność wizualną i estetykę, dostosowując projekt graficzny do specyfiki branży oraz preferencji odbiorców. A to wszystko zwiększa rozpoznawalność i pozytywny odbiór Twojej marki!
Spójna komunikacja
Treści publikowane na różnych kanałach powinny być zgodne z identyfikacją wizualną i tym, jak prezentowana jest firma, niezależnie od miejsca w internecie. Dzięki temu firma staje się rozpoznawalna dla klientów. Moderacja kanałów
Moderacja kanałów gwarantuje profesjonalne zarządzanie komentarzami, odpowiedzi na pytania oraz reakcję na opinie klientów w sposób szybki i efektywny. Zapewniamy pozytywny wizerunek marki poprzez budowanie zaufania oraz budowanie relacji z klientami na platformach społecznościowych.

Bezpłatna konsultacja
 • Branża optyczna
  Artykuł blogowy
  Trudne warunki atmosferyczne to wyzwanie nie tylko dla Twojego samochodu, ale także dla Ciebie, jako kierowcy. Każdy kierowca z pewnością wielokrotnie doświadczył warunków, w których jazda jest niesamowicie męcząca dla oczu. Długotrwałe wytężenie wzroku jest tak samo groźne dla podróżujących, jak letnie opony w samym środku zimy. Skoro przystosowujemy nasze auta do cięższych warunków, warto też pamiętać o przystosowaniu najważniejszego zmysłu kierowcy - wzroku.
 • social media smart home
  Branża Smat Home
  Post Facebook
  Czy znasz tajemnicę wyjątkowych chwil w inteligentnym domu? Zobacz, czym są tzw. sceny i jak możesz je wykorzystać!
  Sceny to nie tylko grupa poleceń dla różnych urządzeń, ale także klucz do stworzenia idealnej atmosfery w Twoim wnętrzu. Dzięki scenom możesz kontrolować oświetlenie, ogrzewanie, rolety i wiele więcej, wszystko zgodnie z Twoimi preferencjami!
  To nie tylko technologia - to sposób na przemianę Twojego domu w miejsce, które reaguje na Twój nastrój i potrzeby. Wróć do domu po ciężkim dniu, a Smart Home powita Cię ulubioną muzyką i idealnie dostrojonym oświetleniem - to dopiero relaks!

  Bądź z nami na bieżąco i wspólnie odkrywajmy możliwości inteligentnych domów!
 • marketing terapia
  Branża Terapeutyczna
  Newsletter
  Zdarza Ci się, że rutyna zwyczajnie Cię męczy?
  Kursujesz praca/dom, odpalasz Netflixa wieczorem i czasem wpadnie Ci do głowy myśl o tym, że to nie tak wygląda radość z życia. Masz coś, co sprawia Ci frajdę i chcesz coś osiągnąć, zgadza się?
  NIE jesteś jedyną osobą, która mierzy się z takim zastojem.
  Jeśli w końcu nie zaczniesz i nie zmienisz schematu, w którym się poruszasz, to jak cokolwiek ma ulec zmianie? Jest taka jedna osoba na świecie, z którą spędzasz najwięcej czasu. Masz realny wpływ na jej zachowania, myśli i działania. Mówię o Tobie ;)
  To naprawdę prosta zasada - zmiana w Tobie generuje zmiany na zewnątrz (...)

Zajrzyj na naszego bloga i dowiedz się więcej o CONTENT MARKETINGU

18 grudnia, 2022
3 powody dlaczego Twój ecommerce nie sprzedaje
Sklep już stoi, narzędzia podpięte, kampanie uruchomione, ale…sprzedaży brak. Pierwszą diagnozą są zawsze “złe ustawienia kampanii”, ale czy na pewno w tym leży problem? Rozwiążmy tę kwestię raz na zawsze!
24 czerwca, 2022
POP marketing w Twoim e-commerce
Losowe produkty przy kasie w sklepach, kolekcje ubrań i szerokie serie kosmetyków… To nic innego jak POP marketing. Sprawdźmy, jak tę tradycyjną formę przenieść do świata online!
10 kwietnia, 2022
Prosta droga do idealnego logotypu w Twojej firmie
Stworzenie logotypu nie musi być ciężką przeprawą, która będzie ciągnąć się tygodniami. Wystarczy wziąć pod uwagę kilka aspektów, o których warto pamiętać na różnych etapach tworzenia logotypu.
Bezpłatna konsultacja crossmenuchevron-down