Zadbaj o swoją pozycję

Treści dostosowane 
do klientów i wyszukiwarek

Dla kogo?

Dla kogo?
Nie wiesz, jak stworzyć personę klienta i poprowadzić social media?
Chcesz prowadzić bloga? 
Nie wiesz, jak dopasować treści do wymagań Google?
Chcesz podnieść pozycję swojej strony w Google?
Treści zgodne z wymaganiami Google to również podstawa pozycji strony w wyszukiwarce. Im wyższa pozycja, tym większa szansa, ze klient do Ciebie trafi.

Sprawdź,
co możesz zyskać

Zwiększenie sprzedaży

Świetny produkt potrzebuje równie dobrego contentu, aby Twoi odbiorcy o nim usłyszeli. Pozwól im się zauważyć i poznać szczegóły!

Pozycja w wyszukiwarce

Odpowiednio stworzone teksty na Twojej stronie sprawią, że Twoja pozycja w wyszukiwarce wzrośnie! Zadbamy o to, żebyś był ponad konkurencją - dosłownie i w przenośni!

Zaangażowanie

Tworzymy treści, które angażują odbiorców i skłaniają do komentowania oraz zadawania pytań. Interakcja z Twoimi potencjalnymi klientami jest na wagę złota!

Tworzenie persony

Kto tak naprawdę jest Twoim klientem? Pomożemy Ci uzyskać odpowiedź na to pytanie i dopasujemy content do tych osób, które niebawem staną się użytkownikami Twojej strony.

Współczynnik odrzuceń

Ogromna liczba wyświetleń strony z najbardziej atrakcyjną ofertą na świecie jest bez znaczenia, jeśli Twoi klienci opuszczają ją niemal natychmiastowo. Dobry content pozwoli im się na niej rozgościć i zostać na dłużej!

Grupa odbiorców

Kiedy trafiasz do wszystkich, to trafiasz do nikogo. Brzmi znajomo? Dobierzemy grupę odbiorców Twoich treści w taki sposób, by trafiały precyzyjnie do Twoich klientów.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie Content Marketingu? 
Skontaktuj sięz nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji!
Zrób pierwszy krok
1

Twoje cele
Nasza strategia

Ty wyznaczasz cel, do którego chcesz dotrzeć. Jak tam dotrzemy? Pozwól nam zająć się wybraniem odpowiedniej drogi. Nasza droga to precyzyjnie skonstruowana strategia, która zawiera nie tylko kompleksowe plany awaryjne ale i alternatywne drogi!

2

Badanie rynku

Konkurencja i zainteresowanie klientów to najważniejsze kwestie zaraz obok produktu! Zanim przystąpimy do działania, sprawdzimy co i w jaki sposób można wykonać, aby wyróżnić się na tle innych i dotrzeć do odpowiednich osób. W końcu nie chodzi o to, by być “kolejną firmą z wielu”, a “jedyną firmą braną pod uwagę”!

3

Realizacja

Prawdziwa praca zaczyna się w tym momencie! Przygotowujemy cały content i wdrażamy harmonogram działania. Na tym etapie Twoje zaangażowanie jest śladowe, wszystko jest po naszej stronie. Prowadzimy działania, które przyniosą Ci długoterminowe korzyści marketingowe. Realizacja to maraton, a nie sprint!

Sprawdź, czego potrzebujesz!

Zobacz, jak możemy wesprzeć Twój biznes
Sprawdź, czego potrzebujesz!
Prowadzenie Fanpage / Social Mediów
Prowadzenie profilu na Facebooku, Instagramie, czy TikToku, to czasochłonne zajęcie. Poza kreatywnymi pomysłami liczy się przecież jeszcze treść, grafika i zgodność z zasadami portali. A to wszystko trzeba jeszcze dopasować do naszych odbiorców. Dobrze poprowadzony fanpage to jeden z kluczy do sucesu Twojej firmy, dlatego zostaw to nam! 
Opisy produktów i kategorii
W sklepie stacjonarnym klienci korzystają z pomocy obsługi, a w sklepie internetowym to właśnie specyfikacja produktu i jego opis powinny spełniać tę rolę. Im lepiej opisany produkt, tym większa szansa jego zakupu. Tworzymy opisy produktów i kategorii dla sklepów internetowych, które przyciągają uwagę już od pierwszego zdania. 
Treści na stronie internetowej
Tworzysz nową stronę internetową i nie wiesz, jak poukładać wszystkie treści? A może nie masz na nie kompletnie pomysłu? Opowiedz nam o swojej branży i planach, a my zajmiemy się resztą! 
Prowadzenie bloga
Tworzymy artykuły blogowe zgodne z wymaganiami Google i dostosowane pod SEO.  Zrozumiały i efektywny przekaz artykułów to szybka droga to zbudowania wizerunku eksperta i zwiększenia sprzedaży. 
Copywriting
Potrzebujesz chwytliwego tekstu reklamowego, a może szukasz ciekawych i kreatywnych nazw produktów? Te kwestie również możesz zostawić w naszych rękach! 
Bezpłatna konsultacja
 • Branża optyczna
  Artykuł blogowy
  Trudne warunki atmosferyczne to wyzwanie nie tylko dla Twojego samochodu, ale także dla Ciebie, jako kierowcy. Każdy kierowca z pewnością wielokrotnie doświadczył warunków, w których jazda jest niesamowicie męcząca dla oczu. Długotrwałe wytężenie wzroku jest tak samo groźne dla podróżujących, jak letnie opony w samym środku zimy. Skoro przystosowujemy nasze auta do cięższych warunków, warto też pamiętać o przystosowaniu najważniejszego zmysłu kierowcy - wzroku.
 • Marketing branża OZE
  Branża OZE
  Copywriting na stronę www
  Wyobrażasz sobie sytuację, że chcesz kupić nowy, wymarzony samochód, jednak marka, której zakup planujesz, produkuje wyłącznie samochody z napędem elektrycznym? W zależności od pojemności akumulatora w Twoim aucie oraz dostępnej mocy - ładowanie może trwać godzinę, całą noc, a nawet dobę. Biorąc pod uwagę nawet najkrótszy czas, czy chciałbyś czekać na “pełen bak” godzinę? Zdecydowanie nie! 
  Dlatego posiadając stację ładowania w domu, Ty zajmujesz się swoimi sprawami, a samochód ładuje się do dalszej drogi. Zapomnij o rosnących cenach paliw i zapewnij sobie samowystarczalność energetyczną.
 • marketing terapia
  Branża Terapeutyczna
  Newsletter
  Zdarza Ci się, że rutyna zwyczajnie Cię męczy?
  Kursujesz praca/dom, odpalasz Netflixa wieczorem i czasem wpadnie Ci do głowy myśl o tym, że to nie tak wygląda radość z życia. Masz coś, co sprawia Ci frajdę i chcesz coś osiągnąć, zgadza się?
  NIE jesteś jedyną osobą, która mierzy się z takim zastojem.
  Jeśli w końcu nie zaczniesz i nie zmienisz schematu, w którym się poruszasz, to jak cokolwiek ma ulec zmianie? Jest taka jedna osoba na świecie, z którą spędzasz najwięcej czasu. Masz realny wpływ na jej zachowania, myśli i działania. Mówię o Tobie ;)
  To naprawdę prosta zasada - zmiana w Tobie generuje zmiany na zewnątrz (...)

Zajrzyj na naszego bloga i dowiedz się więcej o CONTENT MARKETINGU

18 grudnia, 2022
3 powody dlaczego Twój ecommerce nie sprzedaje
Sklep już stoi, narzędzia podpięte, kampanie uruchomione, ale…sprzedaży brak. Pierwszą diagnozą są zawsze “złe ustawienia kampanii”, ale czy na pewno w tym leży problem? Rozwiążmy tę kwestię raz na zawsze!
24 czerwca, 2022
POP marketing w Twoim e-commerce
Losowe produkty przy kasie w sklepach, kolekcje ubrań i szerokie serie kosmetyków… To nic innego jak POP marketing. Sprawdźmy, jak tę tradycyjną formę przenieść do świata online!
10 kwietnia, 2022
Prosta droga do idealnego logotypu w Twojej firmie
Stworzenie logotypu nie musi być ciężką przeprawą, która będzie ciągnąć się tygodniami. Wystarczy wziąć pod uwagę kilka aspektów, o których warto pamiętać na różnych etapach tworzenia logotypu.
Bezpłatna konsultacja crossmenuchevron-down